Hizmetten.com Yeni Tasarımı ve Yenilenen İçeriği ile Yayında

Yazar Editör

Dünyanın dört bir tarafından büyük ilgi ile takip edilen bir yayın platformu haline gelen ‘hizmetten.com’ yeni tasarımı ve yenilenen içeriği ile yayında. Profesyonel ve özverili bir çalışmanın ardından siz değerli takipçileri ile buluşan ‘hizmetten.com’da artık zengin içeriklere daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz.

‘Hizmete dair ne varsa… ‘ sloganı ile içerik üreten ‘hizmetten.com’ sitesinde Muhterem Fethullah Gülen Hocaefendi ile ilgili 13 kategori oluşturuldu. Bu kategorilere tıkladığınızda Hocaefendi’nin eski vaazlarından güncel sohbetlerine soru-cevaplardan hutbelere saniyeler içinde ulaşabileceksiniz.

Özellikle Hocaefendi’nin eski tarihli vaaz ve sohbetlerinden derlenen ‘Mizan Klasik’ kategorisi hizmetten.com editörleri tarafından büyük bir özenle yayına hazırlanıyor. ‘Mizan Klasik’ hızlı akan zamanımızın içinde mana yüklü ve sevgi dolu bir sesi kısa kesitlerle gönül dünyamıza ulaştırıyor.

Hizmetten.com yayınladığı güncel haberleri ile de insan odaklı hizmet gündemini sizlere ulaştırmaya devam edecek.
Sitedeki yeniliklerden birisi de yaklaşan etkinlikler kategorisi. Ana sayfada yer alan bu kategoriye geldiğinizde Hizmetten Youtube yayınlarının haftalık ve günlük programlarını takip edebileceksiniz.


Kendine özgü kurumsal renkleri ile beğeninize sunulan sitede kendi alanlarında yetkin yazarlarımızın güncel yazıları ve Cuma hutbeleri de sizlerle buluşmaya devam edecek.


Hizmetten.com yenilenen yüzü ile ümit bahşeden içeriklerini bütün sosyal mecralarda sizlere sunacak.
Daha güzel yarınlar için bizi takipte kalın.

Diğer Yazılar

“Aç açabildiğin kadar sineni ummanlar gibi olsun. Kalmasın alaka duymadığın ve el uzatmadığın bir mahzun gönül”

 

M.Fethullah Gülen

Bu Sesi Herkes Duysun Diyorsanız

Destek Olun, Hizmet Olsun!

PATREON üzerinden sitemize bağışta bulanabilirsiniz.

© Telif Hakkı 2023, Tüm Hakları Saklıdır  |  @hizmetten.com 

Hizmet'e Dair Ne Varsa...