Haber

Şengül Ağabey için online taziye defteri açıldı

M. Fethullah Gülen Hocaefendi’nin dava arkadaşı, Hizmetimizin kilometre taşlarından, gönül insanı, ilk tuğlayı koyanlardan, Hak aşığı Mehmet Ali Şengül Ağabey’e veda etmenin hüznünü yaşıyoruz. Ağabeyimizin, her birimiz ve Hizmetimiz üzerinde emekleri sayılamayacak kadar fazla. Şimdi değerli Ağabeyimize vefa zamanı..

Oluşturduğumuz taziye defterine merhum Ağabeyimiz ile ilgili duygu, anı ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz.
Şengül Ağabey, uzun Hizmet hayatı boyunca binlerce Hizmet gönüllüsü ile çeşitli vesilelerle beraber oldu. Mutlaka tanışan, görüşen herkesin bir hatırası ve anısı vardır. Hem Hocamız’ı yad-ı cemil hem de yaşananları tarihe not düşme adına taziye defterine duygularınızı ve anılarınızı yazmanızı rica ediyoruz.

Mehmet Ali Şengül Ağabey, Hizmet’in ilklerinden olması hasebiyle çoğumuzun üzerinde emeği ve hakkı var. Gelecek nesillerin Samsunlu Hocamızı tanıması adına hatırların önemli olduğuna inanıyoruz. Taziye defterine yazılacak, özel anılar ilerde yayınlanacak eserlere kaynak teşkil edecektir. Elbette Hocamız’la yüz yüze tanışmamış, ancak Hizmet müktesebatı içinde adını duymuş, sohbetlerini dinlemiş, yazılarını okumuş tüm gönül dostlarımızı taziye defterine duygularını yazmaya davet ediyoruz.
Online taziye defteri linki:

Taziye Defteri

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu