Haber

Ramazan sürprizi: Altın Nesil Kampı’ndan özel görüntüler Raindrops ve MC EU’da

 

ABD’de bulunan Altın Nesil Kampı, kapılarını İftar Zamanı’na açtı. Dolu dolu geçirilen bir Ramazan ayı boyunca neler yapıldığı Raindrops TV Youtube kanalı ve MC EU televizyonunun ortak yayınında, Türkiye saati ile 18:30’da ekranlarda olacak.

Raindrops TV Youtube kanalı, Ramazan’ın 28. gününde (bugün) takipçilerine büyük bir sürpriz yaptı. Bir ay boyunca çok ciddi bir emek sarf edilerek hazırlanan İftar Zamanı programı için Amerika Birleşik Devletleri Pennsylvania’da bulunan Altın Nesil Kampı kapılarını Raindrops TV’ye açtı.

Kampta yıllardır aksatılmayan bir gelenek olarak devam eden mealli mukabele, teravih namazı, tesbihat ve yapılan dualardan görüntülerin yer aldığı Bir Başka Zaman Ramazan bölümünde, Fethullah Gülen Hocaefendi’nin okunan ayetlere yaptığı yorumları da seyredeceksiniz.

Gürül gürül tesbihatlar, salavatlar ve dualar eşliğinde kılınan teravih namazıyla, kamptaki o manevi atmosferi yudumlayacaksınız.

Raindrops Tv Youtube Kanalı’ndan ve MC EU TV’den yayınlanacak olan ‘Özel Bir Başka Zaman Ramazan’ bölümünün yer aldığı İftar Zamanı premierini TR saati ile18.30’da bu linkten seyredebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=ZWZtRpZU_Nk

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu