Haber

Naat Gecesi saat 22.00’de

Ümit Nağmeleri, rahmet iklimi Ramazan ayının huşu içinde eda edildiği bugünlerde internet üzerinden ‘NAAT GECESİ’ düzenleyecek.

Asım Yıldırım’ın sunumuyla ekrana gelecek bu muhteşem program kaçmaz

Ümit Nağmeleri, rahmet iklimi Ramazan ayının huşu içinde eda edildiği bugünlerde internet üzerinden ‘NAAT GECESİ’ düzenleyecek.

Corona salgını nedeniyle evinden çıkamayan ve toplu etkinliklere katılamayan sanatseverler internet üzerinden bir araya gelme fırsatı bulacak.

 

Sunuculuğunu Asım Yıldırım’ın yapacağı programa daha önce Türkçe Olimpiyatları ve IFLC etkinliklerinde gösterdikleri başarılı performanslarıyla hatırlanan Güney Afrika’dan Lokman, Endonezya’dan Rahmi, Tacikistan’dan Farrukh, Orta Asya’dan Semasultan, Sonahanım, Tunus’tan Alaaddin, Almanya’dan Selman ile Washington’dan Seyit Ali katılıyor.

Katılımcılar Türkçe Olimpiyatları sırasında yaşadıkları tecrübelerini ve hatıralarını paylaşacak. Genç yetenekler canlı bir şekilde okuyacakları naatlarla Efendimiz (SAV)’ı anma imkanı bulacağız.

16 Mayıs Cumartesi akşamı Türkiye saati ile 23:00, Avrupa saatiyle 22:00, New York saatiyle 16:00, Avustralya saatiyle 06.00, Güney Afrika saatiyle 22:00 ve Kazakistan saatiyle 02:00’da düzenlenecek olan program YouTube üzerinden yayınlanacak.

Naat Gecesi saat 22.00'de 2

Premier yayin linkimiz: https://youtu.be/Prbo6eCYczM

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu