Haber

Kadir Gecesi Özel CANLI Yayınımız Salı günü saat 22.00’de

Hizmetten.com sitemizin Youtube kanalı olarak, sizler için Kadir Gecesi özel yayını hazırlıyoruz. Yazarımız İsmet Macit’in enfes sunumuyla ekrana gelecek özel yayın birbirinden özel içerik ve konuklarıyla 19 Mayıs Salı akşamı Avrupa saatiyle 22’de Türkiye saatiyle 23’te huzurlarınızda olacak.

CANLI olarak ekranlara gelecek programımızda kimler var?

Abdullah Aymaz Ağabey, Mehmet Ali Şengül Ağabey,  unutulmaz sesiyle kulaklarda hoş bir sada bırakan Samanyolu Haber’in sunucusu Kemal Gülen, her platformda Türkiye’deki  hukuksuzlukları dile getiren cesur basketbolcu NBA Yıldızı Enes Kanter ve dünyanın farklı ülkelerinden kardeşlerimiz sizlerle buluşacak.

Güney Afrika’dan canlı olarak Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayacak yayınımız Amerika’nın Pensilvanya eyaletinde bulunan kampımızdan Gökhan Yaşar’ın sohbetiyle yine CANLI olarak devam edecek.

Risale-i Nur sohbetleriyle herkesin yakından tanıdığı ve beğendiği isim Emine Eroğlu, Kadir Gecesi’nin ehemmiyetiyle ilgili sohbet yapacak.

Kadir Gecesi Özel CANLI Yayınımız Salı günü saat 22.00’de 2Çeşitli sürprizlerin de olduğu programımız Yunanistan’da bulunan muhacir kardeşlerimizin duası ile sona erecek.

İsmet Macit’in sunumuyla ekrana gelecek Kadir Gecesi CANLI yayınımızı kaçırmayın.

CANLI YAYIN SAATİ
⏰22.00 Avrupa Saati
⏰23.00 Türkiye Saati
⏰16.00 Newyork Saati

Kadir Gecesi Özel CANLI Yayınımız Salı günü saat 22.00’de 2
Kadir Gecesi Özel CANLI Yayınımız Salı günü saat 22.00’de 2

📺YouTube Kanalımız:📺
http://www.youtube.com/c/Hizmetten

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu