Haber

Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı’ndan ’ŞİMDİ DAYANIŞMA ZAMANI’

Merkezi New York’ta bulunan Journalists and Writers Foundation (JWF- Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı), insan hakları, sosyal adaletin sağlanması ve mağduriyetlerin giderilmesinde kullanılmak üzere bir yardım kampanyası başlattı. 30 Kasım Salı günü New York saatiyle 08:00’de başlayacak yardım kampanyasında #GivingTuesday etiketi kullanılacak. Yardımlar Facebook, PayPal, Zelle, Patreaon üzerinden çek veya kredi kartı ile yapılabilecek.

JWF’den #GivingTuesday etiketiyle sosyal medyadan duyurulan yardım kampanyasıyla ilgili şu açıklama yapıldı; ’’70 ülkede kaçırılma, yasadışı transfer, iade edilme ve diğer insan hakları mağduriyetleri yaşayan 3500+ mağdur ve ailesine ücretsiz hukuki yardım ve danışmanlık sağladık. Birleşmiş Milletlere hukuki başvurularda bulunduk ve mağdurların lehine sonuçlanan kararlar çıkarttık. İşkence mağdurları, kadınların, bebeklerin, öğrencilerin, engellilerin, yaşlıların ve ailelerinin yaşadığı zulüm hakkında farkındalık oluşturmak için raporlar hazırladık ve kampanyalar düzenledik. Bu çalışmaların sekteye uğramadan devam etmesi için yârdım ve desteğinize ihtiyacımız var.

#GivingTuesday Yardım Kampanyamıza Salı günü saat 08:00 (doğu), öncesinde veya sonrasında, Facebook, PayPal, Zelle, Patreaon, çek veya kredi kartı ile iştirak etmenizi rica ediyoruz. Hayırda yarışmak için bu mesajı tanıdıklarınızla paylaşırsanız ve onları da teşvik ederseniz memnun oluruz. ’’

JWF Bağış Kampanyası (Türkçe)

YARDIM İÇİN:

——————————

Facebook: https://www.facebook.com/donate/428055788949886/

PayPal: https://www.paypal.com/donate/?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=7B37PZWK93LW6

Patreon: https://www.patreon.com/jwf

Çek: https://jwf.org/donate-by-check/

Zelle: https://jwf.org/jwf-zelle-account/

Web:  https://jwf.org/donation/ 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu