Haber

Covid-19 tedavisi gören ilahiyatçı Mehmet Yıldız taburcu oldu

 

Bir süredir koronavirüs tedavisi gören ilahiyatçı ve yazar Mehmet Yıldız’dan müjdeli haber geldi. Yıldız, test sonucunun negatif çıkmasının ardından hastaneden taburcu edildi.

Hizmetten.com YouTube kanalında her ayın son Perşembesi Barış Cem Kaya ile birlikte sohbetler yapan gönül insanı, ilahiyatçı ve yazar Mehmet Yıldız, korona teşhisi konulmasının ardından yaklaşık 2 hafta önce hastanede tedavi altına alınmıştı.

Yıldız, tedavisinin tamamlandığını ve hastaneden taburcu edildiğini sosyal medya hesabından sevenlerine duyurdu. Yıldız paylaşımında “Değerli dostlar, bir süredir malum rahatsızlıktan dolayı tedavi görüyordum. Çok şükür birkaç gün önce hastaneden çıktım tedavim devam ediyor. Bu esnada maalesef mesajlarınıza telefonlarınıza cevap veremediğim için üzgünüm. Başta Rabbimin şifasıyla sonra siz kıymetli arkadaşlarımızın dualarıyla test sonuçlarım çok şükür negatif çıktı. Şu anda kendimi iyi hissediyorum. İlginizden dolayı çok teşekkür ederim. Lüften dualarınızı bizlerden esirgemeyin..” ifadelerini kullandı.

İlahiyatçı Mehmet Yıldız, 4 yıldır Manisa cezaevinde haksız yere tutuklu bulunan ve çok sayıda eseri olan Alim Vehbi Yıldız’ın da kardeşi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu