Berlin Eğitim ve Öğretim İnisiyatifi IBEB Çalışanlarına Yeni Yıl Resepsiyonu Verdi

Yazar Editör

Bünyesinde 4 okul ve 8 anaokulu olan, toplam 1500 öğrenciye eğitim veren Berlin Eğitim ve Öğretim İnisiyatifi IBEB, 300 çalışanı için yeni yıl resepsiyonu düzenledi.

Program, şirket bünyesindeki okul öğrencilerinin müzik sunumuyla başladı, Programı gecen sene okulu 1.0 ile birinci olarak bitiren ve şu an üniversitede eğitimine devam eden Fatma sundu.

Çalışanları motive etmek amacıyla düzenlenen gece IBEB yöneticisi Muzaffer Toy’un konuşması ve gecen sene şirket bünyesindeki kurumlarda yapılan aktivitelerin yer aldığı sunum ile devam etti.

Bu seneki resepsiyonunun mottosu; ‘’Barışı düşünmek, çocukları düşünmektir’’ sözü oldu. Yapılan konuşmalarda dünyada savaşların bitmesi temenni edildi ve barış vurgusu yapıldı.

Özel gecede eğitim şirketi; bünyesindeki kurumlarda uzun zamandır çalışan eğitimcileri ödüllendirdi. Kurumlarda 5, 10 ve 15. yılını dolduranlara teşekkür plaketleri ve hediyeler verildi. Hediyeleri programa katılan siyasetçiler takdim etti. Geceye katılan siyasetçiler IBEB kurumlarının başarılarından etkilendiklerini söylediler ve desteklerinin devam edeceğini ifade ettiler.

Diğer Yazılar

“Aç açabildiğin kadar sineni ummanlar gibi olsun. Kalmasın alaka duymadığın ve el uzatmadığın bir mahzun gönül”

 

M.Fethullah Gülen

Bu Sesi Herkes Duysun Diyorsanız

Destek Olun, Hizmet Olsun!

PATREON üzerinden sitemize bağışta bulanabilirsiniz.

© Telif Hakkı 2023, Tüm Hakları Saklıdır  |  @hizmetten.com 

Hizmet'e Dair Ne Varsa...