Canlı Yayın | Respect Graduate School’dan öğrenciler için ‘online burs bağış’ programı

Yazar Hizmetten

Program YouTube’den Almanya saati ile saat 18.00’de CANLI yayınlanacak.Programda Kari Murat Safa’nın Kur’an tilavetinin ardından Dr. İsmail Büyükçelebi, Emine Eroğlu, İbrahim Kocabıyık ve Cemil Tokpınar’ın kısa konuşmaları olacak.

ABD’de 2015 yılında açılan ve İslami çalışmalar alanında yüksek lisans eğitimi veren  Respect Graduate School (RGS), öğrenciler için Pazar günü online burs bağış programı düzenleyecek.

RGS, Amerika’nın Pensilvanya eyaletinde açılmış, İslami İlimleri hem İngilizce hem de Türkçe olarak öğreten bir yüksek okul. Online eğitim programlarıyla dünyanın hemen her ülkesinden öğrencilere gerek Master, gerekse de sertifika düzeyinde eğitim veriyor. RGS. eğitimi daha geniş öğrenci kitleleri için erişilebilir hale getirmek amacıyla, BUGÜN(10 Mayıs Pazar günü) Almanya  saatiyle 18.00’de online burs bağış programı düzenliyor.

Programda Kari Murat Safa’nın Kur’an tilavetinin ardından Dr. İsmail Büyükçelebi, Emine Eroğlu, İbrahim Kocabıyık ve Cemil Tokpınar’ın kısa konuşmaları olacak. Zekat ve sadakalarını İslami İlimleri tedris edecek öğrencilere burs olarak ulaştırmak isteyenler için Ramazan ayında düzenlenen burs ve bağış programı önemli bir fırsat sunuyor.

Programa www.turkce.respectgs.us adresinden katılabilinecek.

📺YouTube Kanalımız:📺
http://www.youtube.com/c/Hizmetten

 

Diğer Yazılar

“Aç açabildiğin kadar sineni ummanlar gibi olsun. Kalmasın alaka duymadığın ve el uzatmadığın bir mahzun gönül”

 

M.Fethullah Gülen

Bu Sesi Herkes Duysun Diyorsanız

Destek Olun, Hizmet Olsun!

PATREON üzerinden sitemize bağışta bulanabilirsiniz.

© Telif Hakkı 2023, Tüm Hakları Saklıdır  |  @hizmetten.com 

Hizmet'e Dair Ne Varsa...