Haber

“Kuzey Ramazanları” çok eğlenceli geçiyor.

Kuzey Işıkları Youtube kanalında yayınlanan “Kuzey Ramazanları” programı çok eğlenceli geçiyor.
Halil İbrahim Seyhan’ın hazırlayıp sunduğu programa her akşam birbirinden farklı isimler konuk oluyor.

Norveç, İsveç, Finlandiya, Danimarka gibi İskandinav ülkelerinin yanı sıra, Yunanistan ve diğer bazı kuzey ülkelerinin de destek verdiği program çok geniş bir seyirci kitlesine ulaşıyor. Program sadece İskandinav ülkelerinde değil, başta Türkiye, Almanya, ABD olmak üzere dünyanın her yerinden beğeni topluyor.

Programın ilk 6 Bölümünde, Samanyolu Televizyonunun tanınan simalarından Bekir Salim, Asım Yıldırım, Erkam Tufan Aytav, Hizmet Hareketi’nin öncü isimlerinden Mehmet Ali Şengül,  Necdet İçel ve son bölümde de Hacı Ata kitabının yazarı Muhittin Küçük konuk oldu. Dünyanın dört bir yanından gelen farklı seslerin Kuranı Kerim tilavetleriyle başlayan programın, “sizden gelenler” köşesi, her programda sürpriz güzellikler sunuyor.

Kuzey Işıkları Youtube Kanalında yayınlanan ve ilerleyen günlerde Reha Yeprem, İsmet Macit ve Enes Kanter başta olmak üzere birbirinden sürpriz konukların yer alacağı “Kuzeyin Ramazanları” programı, her akşam Avrupa saatiyle 19.30,
Türkiye saatiyle 20.30’da seyirciyle buluşuyor. Programda Muhterem Fethullah Gülen Hocaefendi’nin sohbetlerinden de kısa kesitler yayınlanıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu