Haber

İşadamı Akın İpek, ağlattı: Güzel kızım o çantayı satma, ben aldım say!

AKP rejiminin bütün mallarını hukuksuzca gasp ettiği işadamı Akın İpek’in, lenf kanalları zarar gören küçük Eymen için başlatılan yardım kampanyasında yaptığı bağış binlerce sosyal medya kullanıcısını ağlattı.

İnsan hakları savunucusu Natali Avazyan’ın başlattığı yardım kampanyasına katılan bir sosyal medya kullanıcısı, “M… marka bu çantayı @4eymn in tedavisine destek için satıyor arkadaşımız (Orjinal fiyatı 419 ama onun çok altına verecek arkadaşımız)” paylaşımında bulundu.

 

Söz konusu tweet’i alıntılayan Akın İpek, ilk paylaşımında, “Yine kanadı kırılmış güvercinlere kaldı insanlığı tutup kaldırmak…” ifadelerini kullandı. Ardından gelen ikinci paylaşımında ise binlerce insanı ağlatan şu cümlelere yer verdi: “Güzel kızım o çantayı satma, ben aldım say, senin adına da 1000 TL gönderiyorum kampanyaya.”

Naif kimliğiyle bilinen Akın İpek, son paylaşımında ise yaptığı bağışın ekran görüntüsünü koydu. İpek, çantanın sahibi adına 250 dolar bağış yapmıştı. Paylaşımların altına yüzlerce yorum yapıldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu