Haber

Hocaefendi’den Ustaosmanoğlu Hoca için geçmiş olsun mesajı

İsmailağa Cemaati’nin lideri Mahmut Ustaosmanoğlu Hocaefendi önceki gün rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.Haberi öğrenen M.Fethullah Gülen Hocaefendi geçmiş olsun mesajı yayınladı.

Hocaefendi mesajında “Zat-ı âlilerine, Cenab-ı Hak’tan sıhhat-ı tamme ve afiyet-i daime niyaz eder; ailesi ve yakınlarına, aziz talebelerine, İsmailağa Cemaati mensuplarına geçmiş olsun dileklerimi arz ederim.” ifadelerini kullandı.

Muhterem Fethullah Gülen Hocaefendi’nin yayınladığı geçmiş olsun mesajı’nın tam metni:

“İlmi ve fazileti, ruh ve mana enginliğiyle memleketimizin medarı iftiharı büyük âlim ve müderris, Mahmut Ustaosmanoğlu Hocaefendi’nin devam edegelen rahatsızlıklarının aciliyet kesp etmesi üzerine hastaneye kaldırıldığını öğrendim.

Zat-ı âlilerine, Cenab-ı Hak’tan sıhhat-ı tamme ve afiyet-i daime niyaz eder; ailesi ve yakınlarına, aziz talebelerine, İsmailağa Cemaati mensuplarına geçmiş olsun dileklerimi arz ederim.”

M. Fethullah Gülen

Hocaefendi'den Ustaosmanoğlu Hoca için geçmiş olsun mesajı 2

Ustaosmanoğlu Hocaefendi normal serviste tedavi görüyor

İsmailağa cemaatinin lideri 91 yaşındaki Mahmut Ustaosmanoğlu’nun geçen hafta yaşlılığa bağlı sebeplerden dolayı hastaneye kaldırıldı. Üsküdar’daki özel bir hastanede tedavi gören Ustaosmanoğlu’nun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Ustaosmanoğlu’nun doktorunun tavsiyesi üzerine tekrar hastaneye yatırıldığı ifade ediliyor. Alınan bilgilere göre İsmailağa cemaatinin lideri Mahmut Ustaosmanoğlu normal serviste tedavi görüyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu