Haber

Mart ayı Hizmetten YouTube kanalında neler olacak?

“Hizmetten.com” ailesi Mart ayında birbirinden farklı konu ve konukların yer aldığı yayınları takipçilerine sunacak. Tüm etkinlikler Hizmetten.com YouTube kanalından canlı yayınlanacak.

“Hizmetten.com” ailesi olarak Mart ayında birbirinden farklı konu ve konukların yer aldığı CANLI yayınları sizlere sunuyoruz. Bu ay yine sizler için dopdolu programlar hazırladık. Peki bu programlar neler? İşte ayrıntılar…

8 Mart’ta Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle İsmet Macit’in sunacağı ‘’Cennet işçisi Kadınlar’’ programı saat 12:00’de Avrupa saati) yayında olacak.

10 Mart’ta ‘’Miraç Kandili Özel Programı’’ Barış Cem Kaya’nın moderatörlüğünde, ilahiyatçı-yazarlar Mehmet Yıldız,Sayit Koçer ve Figen Es’in katılımıyla saat 19:30’da(Avrupa saati) canlı yayınlanacak.

13 Mart’taki programda, yurt içi ve yurt dışındaki eğitim çalışmalarıyla daha çok “Hacı Ata” olarak bilinen hayır sever iş adamı ve eğitim gönüllüsü Hacı Kemal Erimez Ağabey, vefatının 24. yılında anılacak. Barış Cem Kaya’nın sunumuyla gerçekleştirilecek yayında, ilahiyatçı-yazarlar İsmail Büyükçelebi ve Mehmet Saygılı’nın katılımlarıyla gerçekleşecek. Program saat 19:30’da(Avrupa saati) başlayacak

18 Mart’ta ‘’Oruç ile ilgili  sıkça sorulan sorular’ programı ilahiyatçı-yazarlar Safi Emekçi ve Rasim Haner’in katılımıyla saat 19:30’da(Avrupa saati) canlı yayınlanacak.

23 Mart’ta Üstad Beidüzzaman Said Nursi’nin vefatının 61. yılı münasebetiyle anma programı düzenlenecek. Barış Cem Kaya’nın moderatörlüğündeki programa, İlahiyatçı-yazarlar Abdullah Aymaz ile Hüseyin Yağmur katılacak. Program saat 19:30’da(Avrupa saati) karşınızda olacak.

25 Mart’ta ‘’Anne Baba Hakkı’’ programı Barış Cem Kaya’nın moderatörlüğünde, ilahiyatçı-yazar Mehmet Yıldız’ın katılımıyla saat 19:30’da(Avrupa saati) evlerinize canlı olarak konuk olacak.

27 Mart’ta ‘’Beraat Kandili Özel Programı’’ Barış Cem Kaya’nın sunumuyla, ilahiyatçı-yazar Dr. Ergün Çapan’ın katılımıyla saat 19:30’da(Avrupa saati) canlı yayınlanacak.

8 Mart 2021 Pazartesi -Dünya Kadınlar Günü Özel Programı-12.00(Avrupa saati)- İsmet Macit anlatıyor
10 Mart 2021 Çarşamba-Miraç Kandili Özel Yayını(CANLI)-19.30(Avrupa saati)-Mehmet Yıldız-Sayit Koçer-Figen Es
13 Mart  2021 Cumartesi – Hacı Kemal Erimez Ağabey’i anma ve vefa programı(CANLI)-19.30(Avrupa saati)-İsmail Büyükçelebi-Mehmet Saygılı
18 Mart 2021 Perşembe-’Oruç ile ilgili  sıkça sorulan sorular’-(CANLI)-19.30(Avrupa saati)-Safi Ekmekçi-Rasim Haner
23 Mart 2021 Salı-Üstad Beidüzzaman Said Nursi’nin vefatının 61. yılı-(CANLI)19.30(Avrupa saati)-Abdullah Aymaz Ağabey-Yılmaz İndi-Hüseyin Yağmur
25 Mart 2021 Perşembe– ‘’Anne Baba Hakkı’’(CANLI)-19.30(Avrupa saati)- Barış Cem Kaya- Mehmet Yıldız
27  Mart 2021 Cumartesi-Berat Kandili Özel Yayını(CANLI)-19.30(Avrupa saati)-Dr. Ergün Çapan

Herkesi Hizmetten YouTube kanalına bekliyoruz….

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu