HaberVideo

Hasret bitiyor: Gecenin Bereketi ‘Yeniden’ kapınızı çalacak

Ramazan boyunca sahurlarda beraberiz

Ramazan aylarının bir ekran klasiği haline gelen Gecenin Bereketi, uzun bir aradan sonra Yeniden Gecenin Bereketi olarak evlerinize konuk olacak. Program her gece sahur vakti, MC EU televizyon kanalından ve Hizmetten Youtube kanalından canlı olarak yayınlanacak. 

İslam dünyası sahurları, iftarları ve ibadetleri ile yeni bir Ramazan’ın manevi atmosferine girmeye hazırlanıyor. 

Bu Ramazan ayı, yıllardır süren bir hasreti de sona erdirecek. Uzun bir süredir ekranlardan ayrı kalan sahur programı Gecenin Bereketi, bu Ramazan’da ‘Yeniden Gecenin Bereketi’ ismiyle ekranlara dönüyor.   

Yeniden Gecenin Bereketi programı, hasret çekenlerin kapısını sahur vaktinde yeniden çalacak. Kur’an-ı Kerim tilaveti, farklı ülkelerden canlı bağlantılar, her güne özel konu ve konuklar, klipler ve daha fazlası Yeniden Gecenin Bereketinde olacak.  

Hizmetten Youtube ve MC EU’nun iş birliği ile hazırlanan sahur programı Barış Cem Kaya’nın sunumuyla ekranlarda olacak. Her gün Türkiye saati ile 03:30, Berlin saati ile 02.30’da başlayacak olan Yeniden Gecenin Bereketi yaklaşık 75 dakika sürecek. 

Canlı olarak yayınlanacak program MC EU televizyonu ve Hizmetten Youtube kanalından izlenebilecek. 

Diğer yandan her gün Türkiye saati ile 17:00, Berlin saati ile ise 16:00’da Mehmet Ali Şengül ağabeyin mukabele programı Hizmetten Youtube kanalında yayınlanacak. 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu