Haber

Yüzlerce kişi “Duaya Davet” programında “Amin” dedi

Dua külliyet kesbederse kabule karin olur.

Malumunuz, “Dua külliyet kesbederse kabule karin olur” demiş büyüklerimiz; yani, Mevlâ-yı Müteâl’e beraberce teveccüh eden temiz yüzlülerin, aynı duygularla atan yüreklerin ve aynı taleplerle açılan ellerin sayısı ne kadar çok olursa, yapılan o duanın Hak katından kabul mührü alması ihtimali de o ölçüde büyüktür.

Bu vesile ile siz kıymetli gönül dostlarımızı, yakaran gönüllerimizi birleştirerek, Rabbimiz’in; “Bana dua edin de duanıza icabet edeyim.” çağrısına hep beraber icabet etmeye davet ediyoruz.

Efendimiz’in (sav); “Dua ediniz, zira dua kaza ve belaları defeder”, “Allah”ın takdir ettiginden sakınma fayda etmez. Ancak duadır ki, inmiş ve inecek olan belalara karşı fayda verir; Öyleyse ey Allah’ın kulları dua ediniz, dua” çağrısında sizlerle mülaki olmayi istiyoruz.

Sizleri, aczimizi ve fakrımızı iliklerimize kadar hissederek, O’nun eşiğinde boyun büküp, el pençe dîvan durmaya, tazarru ve niyazda bulunmaya, içimizi şerhetmeye, yana yakıla derman deyip inlemeye, dost ve kardeşlerimizin dua kanatlarıyla uçmaya davet ediyoruz.

Kâri Lokman Ertaş ile yapilan   CANLI YAYIN  Eduardnet YouTube kanalından yayınlandı.

Okunacak duaları http://ortakdua.com adresinden takip edebilirsiniz.

Yüzlerce kişi "Duaya Davet" programında "Amin" dedi 2

Programın tekrarına Eduardnet YouTube kanalından ulaşılabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu