Haber

Arefe günü vakfe zamanı duada buluşuyoruz

Kurban bayramını artık sayılı günler kaldı. Pandemiden dolayı bu yıl kutsal topraklar yine mahsun olacak. Milyonların gözyaşlarının eşlik ettiği arafe günü vakfe zamanı duası yine olmayacak. Hizmetten.com YouTube kanalı olarak, sizleri ekran başına arefe günü vakfe zamanında duaya davet ediyoruz.

Arefe günü vakfe zamanı birlikte dua ediyoruz. Kimileri  gurbette, kimileri de Medrese-i Yusufiye’de…  Kimileri ise bugün  aramızda değil… Acısıyla tatlısıyla bir bayrama daha giriyoruz.Gönüller buruk, ancak gelecek güzel günlere inancımız tam. Dünyayı kasıp kavuran korona virüsü sebebiyle de kutsal topraklar  bir başka mahzun.

Bu mübarek günde gelin hep birlikte Arafat’ta vakfe zamanı, ellerimizi birlikte ilahi rahmete açalım. Zulümlerin bitmesi için, dua dua yalvaralım.

Bu mübarek günde gelin hep birlikte Arafat’ta, Vakfe zamanı, ellerimizi birlikte ilahi rahmete açalım. Zulümlerin bitmesi için, dua dua yalvaralım. Hizmetten.com  YouTube kanalı olarak Safi Ekmekçi moderatörlüğünde gerçekleşecek programımızda Adem Doğan, Cemalettin Can ve Lokman Ertaş Kuran-i Kerim tilaveti gerçekleştirecek. Ardından  İlahiyatçı Yazar Hüseyin Yağmur Vakfede duanın önemi üzerinde duracak ve programımız İlahiyatçı Yazar Hamidullah Öztürk’ün duası ile son bulacak.

 

Tarih: 19 Temmuz 2021 Pazartesi

Saatler:

11.30 Berlin

12.30 İstanbul

05.30 Newyork

12.30 Mekke

Canlı yayın linki:  https://youtu.be/sBaNuAnZrCI

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu