Anneler Günü özel programı: “Annenize İyilik Hediye Edin”

Yazar Editör

Sunuculuğunu Barış Cem Kaya ve Emine Özçelik’in yapacağı, Time To Help (TTH) tarafından hazırlanan farklı bir Anneler Günü programı için sizleri ekran başına bekliyoruz. Gelin bu Anneler Günü’nde biricik annelerinize iyilik hediye edin. Yapacağınız iyilik, annenizin defterine hayır ve hasenat olarak akmaya devam etsin. Hediyeniz paha biçilmez olsun.

“Siz de Annenize İyilik Hediye Edin” sloganı ile yapacağımız bu programda Time To Help’in de desteğiyle hediyelerimizin hayat bulması için Afrika’da su kuyuları açılacak, katarak ameliyatları yapılacak, mülteci öğrencilere burslar verilecek. Annemize vereceğimiz hediye Afrika’da bir masumun suya kavuşması, hayata tekrar bakabilmesi ve mağdur çocuklarımıza eğitim olarak geri dönecek.

Sürpriz konukların yer alacağı Barış Cem Kaya ve Emine Özçelik’in sunacağı Anneler Günü programı 5 Mayıs Perşembe günü Avrupa saati 21:00 (TSİ 22:00)’de Hizmetten YouTube ve MC EU ekranlarında canlı yayınlanacak. . Bu hayır gecesinde sizleri de programımıza bekliyoruz.

5 Mayıs 2022 Perşembe

Berlin 20.00

İstanbul 21:00

New York 14:00

Diğer Yazılar

“Aç açabildiğin kadar sineni ummanlar gibi olsun. Kalmasın alaka duymadığın ve el uzatmadığın bir mahzun gönül”

 

M.Fethullah Gülen

Bu Sesi Herkes Duysun Diyorsanız

Destek Olun, Hizmet Olsun!

PATREON üzerinden sitemize bağışta bulanabilirsiniz.

© Telif Hakkı 2023, Tüm Hakları Saklıdır  |  @hizmetten.com 

Hizmet'e Dair Ne Varsa...