Youtube ve SoundCloud’da Yeni Çalışma ‘Vaazlardan Dua ve Yakarışlar’

Muhterem Fethullah Gülen Hocaefendi’nin, farklı vaazların sonunda yaptığı kuşatıcı dualar ve yürekten yakarışlar sesli ve görüntülü olarak bir araya getirildi.

Hepsi birbirinden içten ve samimi bu dua ve yakarışlar, Muhterem Hocaefendi’nin 1973 ile 1989 yılları arasında vermiş olduğu 12 vaazın sonunda yer alıyor.

Bu vaazlar arasında, Hocaefendi’nin 1986 yılında Çamlıca Camii’nde vermiş olduğu “Miraç Kandili Vaazı” gibi çok bilinen vaazlar da bulunuyor.

Türkiye’nin 1980 darbesini yaşadığı çalkantılı dönemin öncesi ve sonrasında değişik camilerin kürsülerinden verilen vaazların son kısımlarında Cenab-ı Allah’a içini döken ve İslam âleminin halini arz eden Hocaefendi’nin yürekten yakarışlarına kendisini dinleyen cemaat de “Âmin!” diyerek katılıyor.

İlgili Yazılar

“Kur’an’ın Sihirli Ufku Yusuf Sûresi” Kitabı Süreyya Kitap’ta

Hizmet DANMARK Gönüllüleri’nden Huzurevindeki Yaşlılara Sürpriz Ziyaret

HRS ve NEDES’in İnsan Hakları Paneli, 47 Kuruluşu Bir Araya Getirdi

Sitemizde, tercihlerinizi ve tekrar ziyaretlerinizi hatırlayarak size en uygun deneyimi sunmak ve sitemizin trafiği analiz etmek için çerezleri ve benzeri teknolojileri kullanıyoruz. Tamam'a veya sitemizde bulunan herhangi bir içeriğe tıklayarak bu ve benzer çerezlerin/teknolojilerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Gizlilik Bildirimi