Haber

Ramazan’da sorularınızı Ali Demirel’e sorun

Siz sorun İlahiyatçı Yazar Dr.Ali Demirel cevaplasın

Ayların sultanı Ramazan, hanelerimizi ve gönüllerimizi yeniden şereflendirdi.
Her anını dolu dolu geçirmeye çalışacağımız bu mübarek zaman diliminde fıkıh bilgilerimizi tazelemek ve gözden geçirmek de vazifelerimizden biri olsa gerek.
Ki göz açıp kapayıncaya kadar hızlı geçen baş tacımız Ramazan ayını orucuyla iftarıyla sahuruyla teravihiyle gecesiyle gündüzüyle dört başı mamur idrak edebilelim.
İlahiyatçı Yazar Doktor Ali Demirel, Soru Cevap Youtube kanalında sorularınızı cevaplıyor ve bu alandaki bilgi birikimini sizlerle paylaşıyor.
Demirel, meselelerin mantık zemine tam anlamıyla oturabilmesi adına da konunun tıbbi, sosyolojik veya diğer pozitif bilimleri de ilgilendiren yönleri için uzmanlardan da bilgi alarak sorulara cevap veriyor.
Ramazan’a; oruca, zekata ve diğer konulara dair aklınıza gelen sorulara cevap bulmak veya yeni sorularınızı ulaştırmak için Soru Cevap Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ramazanınız mübarek olsun.

Ali Demirel ile Soru Cevap kanalına ulaşmak için tıklayınız.

Lütfen Ali Demirel ile Soru Cevap kanalına abone olun ve sevdiklerinizle paylaşın.

Sorularınızı yorumlar üzerinden ya da alidemirellesorucevap@gmail.com ile sorucevap@mceu.tv mail adresleri üzerinden gönderebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu