Hocaefendi’den Elazığ’daki depremle ilgili taziye mesajı

Fethullah Gülen Hocaefendi Elazığ’da meydana gelen Depremle ilgili taziye mesajı yayınladı.

Dün akşam saatlerinde(24.01.2020) Elazığ’dan gelen deprem haberi herkesi derinden üzdü.Şuana kadar gelen bilgilere göre Elazığ’da 19, Malatya’da 4 kişi hayatını kaybetti.Çok sayıda kişi de enkaz altında kaldı.Yaşanan üzücü depremin ardından M.Fethullah Gülen Hocaefendi bir taziye mesajı yayınladı.

Depremde hayatını kaybedenlere başsağlığı dileklerini ileten Hocaefendi “Herkesi bu zor zamanda deprem bölgesindeki vatandaşların yardımına koşmaya davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.

M.Fethullah Gülen Hocaefendi’nin yayınladığı taziye mesajı:

24 Ocak 2020

Fethullah Gülen’in Elazığ ve Malatya Bölgesinde Meydana Gelen Deprem Münasbetiyle Taziye Mesajı

Elazığ ve Malatya bölgesinde meydana gelen şiddetli deprem haberini üzüntü ile  aldım.

Depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, başta onların yakınları olmak üzere bütün vatandaşlara başsağlığı , sabır ve metanet diliyor, yaralananlara acil şifalar ve zarar görenlere geçmiş olsun dileklerimi arz ediyorum.

Herkesi bu zor zamanda deprem bölgesindeki vatandaşların yardımına koşmaya davet ediyorum.

M.Fethullah Gülen

 

İlgili Yazılar

Virginia’da Son İftar ve Bayramlaşma Programı

Hamburg’da Renkli Bayram Şenliği

Ramazan Bitse de O Gönüllülerle Bağını Koparmıyor

Sitemizde, tercihlerinizi ve tekrar ziyaretlerinizi hatırlayarak size en uygun deneyimi sunmak ve sitemizin trafiği analiz etmek için çerezleri ve benzeri teknolojileri kullanıyoruz. Tamam'a veya sitemizde bulunan herhangi bir içeriğe tıklayarak bu ve benzer çerezlerin/teknolojilerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Gizlilik Bildirimi