Hocaefendi College of Pastoral Kuruluşu Yöneticilerini Ağırladı

Herkul.org sitesi, sosyal medya hesabından muhterem Fethullah Gülen Hocaefendi’ye ait yeni fotoğraflar paylaştı.
Hocaefendi,  Amerika genelinde faaliyet gösteren College of Pastoral Supervision & Pyschotheraphy kuruluşunun kurucu genel sekreteri Dr. Raymond J. Lawrence ve aynı kuruluşun Respect Graduate School’da eğitim veren hocaları Dr. Ron Cockroft ve Daniel Davila’yı ağırladı.
Herkul, bu görüşmeye ait fotoğrafları X hesabından paylaştı.
Kuruluşun genel sekreteri Dr. Raymond J. Lawrence, Fethullah Gülen Hocaefendi’ye ‘Müslüman Manevi Rehber’ (Chaplain) Sertifikası takdim etti.
Sertifikada geçen ifadeler şöyle:
“Fevkalade liderliğiniz ve sarsılmaz ilhamınız, sayısız dini rehberi (chaplain) manevi yolculuklarında güçlendirdi ve yükseltti.
Hayatınız ve çalışmalarınız dini rehberliğin kalbini ve ruhunu yansıtıyordu. Âhenkli ve şefkatli bir atmosferin teşkili konusundaki kararlılığınız, insanlığa hizmet etmeye devam edecek bir miras bıraktı. Hayat modeliniz, manevi bakım ve rehberlik yoluyla insanlara nasıl hizmet edebileceğimizin tohumlarını atmamıza zemin hazırladı. Minnet ve hayranlıkla.”

İlgili Yazılar

“Kur’an’ın Sihirli Ufku Yusuf Sûresi” Kitabı Süreyya Kitap’ta

Hizmet DANMARK Gönüllüleri’nden Huzurevindeki Yaşlılara Sürpriz Ziyaret

HRS ve NEDES’in İnsan Hakları Paneli, 47 Kuruluşu Bir Araya Getirdi

Sitemizde, tercihlerinizi ve tekrar ziyaretlerinizi hatırlayarak size en uygun deneyimi sunmak ve sitemizin trafiği analiz etmek için çerezleri ve benzeri teknolojileri kullanıyoruz. Tamam'a veya sitemizde bulunan herhangi bir içeriğe tıklayarak bu ve benzer çerezlerin/teknolojilerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Gizlilik Bildirimi