Erfurt’ta Bayram Havasında Rehberlik Şöleni

Almanya’nın Erfurt şehrinde Hizmet Hareketi gönüllülerinin bir araya gelerek, eğitim faaliyetleri kapsamında yapmış oldukları “Rehberlik Şöleni” izleyicilerden büyük beğeni topladı.

Programda gençler ve çocuklar, Allah (c.c) ve Peygamber Efendimiz’in (a.s.) sevgisini taşıyan duyguları seslendirdikleri ezgi ,ilahi ve şiirlerle dile getirdi. Hem gönüllü öğretmenlerin hem de öğrencilerinin haftalar süren çalışmaları sonucunda gerçekleştirilen program, Doğu Almanya’da yapılan ilk “Rehberlik Programı” oldu.

Bayram öncesi bayram havasının yaşandığı programda Erfurt şehri ve çevre illerden gelen misafirle buluştu. Öğrencileri heyecanlandıran sürpriz hediyeli çekilişler yapılarak ve çocukların yüzleri güldürdü.

İlgili Yazılar

Respect Kur’an Okulu’ndan Yetişkinler için Kur’an Tilaveti Programı

Acacia Derneği’nden Birlik ve Beraberlik İçin Aşure İkramı

Lumina Eğitim Kurumları, Uluslararası Matematik Olimpiyatları’na Damga Vurdu

Sitemizde, tercihlerinizi ve tekrar ziyaretlerinizi hatırlayarak size en uygun deneyimi sunmak ve sitemizin trafiği analiz etmek için çerezleri ve benzeri teknolojileri kullanıyoruz. Tamam'a veya sitemizde bulunan herhangi bir içeriğe tıklayarak bu ve benzer çerezlerin/teknolojilerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Gizlilik Bildirimi