Bükreş’te Bayram Sevinci

Dünyanın dört bir tarafında yaşanan Ramazan Bayramı sevinci, Romanya’nın başkenti Bükreş’te de düzenlenen unutulmaz etkinliklerle kutlandı.

Kılınan bayram namazından sonra Uluslararası Bükreş Koleji’nde kahvaltı ikramı ile başlayan bayram şenliğinde en çok sevinen çocuklar oldu. Büyükler, küçüklere harçlık ve hediyeler verdi. Dağıtılan şekerlemeleri kapışmanın heyecanını yaşadı. Düzenlenen birbirinden etkileyici sahne etkinlikleri ise herkesin beğenisini kazandı.

Lumina Eğitim Kurumları Sosyal Koordinatörü Mehmet Büyükçombak, Tuna Vakfı ile birlikte hazırladıkları bayram etkinlikleri ile ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Ailelere ve çocuklarımıza olabildiği kadarıyla güzel bir bayram atmosferi yaşatmaya çalıştık. Bayramı en güzel şekilde yaşatmak için herkes seferber oldu. Sevincimizi, davet ettiğimiz çok sayıda Rumen dostlarımızla birlikte yaşadık..”

Aileler, çocukları ile birlikte unutulmaz bir bayram sevinci yaşadıklarını belirterek düzenlenen renkli bayram atmosferinden duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

İlgili Yazılar

İsveç Malmö’de “Yusuf Suresi” Kitabından Yarışma

Danimarka ve Norveç’ten Gelen Gençler Futbol Turnuvasında Buluştu

‘İnsanlık Karikatürleri’ Londra’nın İkonik Mekanlarında Sergilendi

Sitemizde, tercihlerinizi ve tekrar ziyaretlerinizi hatırlayarak size en uygun deneyimi sunmak ve sitemizin trafiği analiz etmek için çerezleri ve benzeri teknolojileri kullanıyoruz. Tamam'a veya sitemizde bulunan herhangi bir içeriğe tıklayarak bu ve benzer çerezlerin/teknolojilerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Gizlilik Bildirimi